Tentokrát k vodě...

23. května 2015 v 20:45 |  Nadpřirozeno
Už jsme si tu o elementárních bytostech povídali, že? Nevzpomínáte si? Tak se podívejte do rubriky Nadpřirozeno, určitě to tam najdete. Od víl se přesuneme k bytostem žijícím ve vodě - tedy k mořským pannám.

Mořským pannám se často říká také najády či vodní žínky, stále to však znamená bytost žijící ve vodě a vodu se starající a snad každý si je představí s dlouhým rybím ocasem. Pokud budeme na najády pohlížet jako na bytost hmotnou, něco na tom bude. No vypadá to jinak, než bysme čekali. Však posuďte sami.Ačkoli je tento obrázek jakkoli krásný, není však pravdivý. Copak si myslíte, že si mořská panna dokáže sednout, jako v hollywoodských filmech? To ovšem není možné. Výsledkem je obrázek níže.
Takže poznáváte to? Ano, tohle je kostra mořské panny. Je velmi podobná kostře delfína. Má protáhlou kostru A ŽÁDNÁ KOLENA!!! A ještě jedna drobnost. Kdyby mořské panny vypadaly jako ty z hollywoodských filmů, moc by toho nenaplavaly. To je zatím vše. Podělte se prosím o svůj názor v anketě níže nebo v komentářích. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 20:58 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 Henna Henna | E-mail | Web | 23. května 2015 v 21:04 | Reagovat

No dobře, ale proč to píšeš zrovna mně?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama